Klimatyzacja       

Wykonujemy wszystkie możliwe typy instalacji klimatyzacyjnych. Zamontujemy każdy rodzaj urządzeń klimatyzacji, od pojedynczych urządzeń typu split do przemysłowych zestawów PAC. Jest to więc zakres od prostego klimatyzatora poczynając w domu bądź w sklepie do urządzeń multi zastosowanych w biznesie i przemyśle.

Preferujemy i proponujemy urządzenia marek gwarantowanych, sprawdzonych, renomowanych takich jak MITSUBISHI, LENNOX, DAIKIN, FUJITSU… Nie są to urządzenia niskich przedziałów cenowych, lecz bardzo wysokim standardzie jakościowym, gwarantującym niezawodność
w użytkowaniu, stabilną i ekonomiczną pracę we wszystkich warunkach, oraz żywotność techniczną jak mało które.

Wykonujemy ciągi chłodnicze łączące agregaty skraplające z centralami nawiewno wywiewnymi zaopatrzonymi w chłodnicę jedno i wielo sekcyjne.
W oparciu o agregaty skraplające takich marek jak FAST, ACSON, LENNOX, DAIKIN, MITSUBISHI, YORK. Ciągi chłodnicze dla urządzeń klimatyzacji w systemie multi ze zmiennym przepływem czynnika VRF. Wykonujemy centralne sterowanie oraz monitoring pojedynczy lub zespolony.

Klimatyzacja ułatwia w dzisiejszych czasach przebywanie w pomieszczeniach, przechowywanie różnych rzeczy. Nie można jednak zapominać, że będzie ona zagrożeniem dla wszystkich – będzie nośnikiem wszelkich pleśni, grzybów, alergenów – jeśli nie będzie regularnie, proporcjonalnie do eksploatacji - czyszczona, odkażana i odgrzybiana.

CIEKAWOSTKA
Urządzenia wspomnianych marek montowane przez nas, od ponad 15 lat pracują bezawaryjnie do dziś w trybie całodobowym i całorocznym.*

*warunkiem żywotności i bezawaryjnej pracy wszelkich urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych jest regularna obsługa i okresowe przeglądy.

Świadczymy usługi w zakresie:

1) Montażu i serwisu urządzeń mroźniczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

2) Chłodnictwa i klimatyzacji samochodowej

3) Fachowego doradztwa w zakresie chłodnictwa, automatyki chłodniczej, wentylacji, klimatyzacji oraz kurtyn powietrznych

Dane kontaktowe:

ERKON-DAN
ul. Broniewskiego 3
64-800 Chodzież
woj. wielkopolskie


tel.
tel. kom.
email:
67 282 14 91
504 658 950
© Atelier 2009